15364.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Bényi László, B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Budapest, 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér és egy színes képpel illusztrálva.