13438.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Charles Darwin: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben. Ford. Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. I. kötet. Bp. 1911. Athenaeum. 283 p. Kiadói egészvászon-kötésben, gerincén kisebb sérüléssel.