13439.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Gyürky Antal: Igaz-e Darwin tana az ember eredetéről és mit mond a tudomány Darwin állításaira. Pest, 1873. Hunyadi Mátyás irodalmi és könyvnyomdai intézet. 164p. + V. Korabeli, gerincén kissé szakadozott aranyozott, egészvászon kötésben. Darwin könyvének magyar nyelvű kiadása ebben az évben jelent és Gyürky - aki elsősorban borászati szakíró volt - munkája az egyik első recenziója a műnek. Korábban árverésen még nem szerepelt.