13437.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Petur László: Ikárusz szárnyain. Budapest, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon kötés. Repüléstörténeti könyv, Köpeczi Bócz István rajzaival, számos fekete-fehér képpel illusztrálva.