Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 80

Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói sérült gerincű és kötésű kartonált papírkötés, kiadói szakadozott papírborítóban, megviselt állapotban, a könyvtest kettévált, fekete-fehér képekkel illusztrált.
13238.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, kiadói szétszakadt papírborítóval, a félvászon borító gerince kissé sérült, az elülső védőlap kissé foltos, számos fekete-fehér és színes képpel illusztrált.
13239.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
13240.

Rufpreis:
8 000 HUF
Politikai Plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth Könyvkiadó, 14+2 p.+48 t. Kiadói némileg viseltes illusztrált karton mappában, sérült, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
13241.

Rufpreis:
5 000 HUF
Czétényi Vilmos festőművész, grafikus 1928-1930. Szerk.: D. Udvardy Ildikó, Czétényi Rózsa. A Pesterzsébeti Múzeum Könyvei VI. Bp, é.n., Energetikai Kiadó Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér szövegközti, és fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal.
13242.

Rufpreis:
1 400 HUF
13243.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban III. kötet. A szépművészetek. Fordította Wohl Janka. Budapest, 1886, MTA. Átkötött félvászon kötés. Töredék kötet. Jó állapotban.
13244.

Rufpreis:
2 000 HUF
13245.

Rufpreis:
4 000 HUF
13246.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nádai Pál: Az élet művészete I. kötet Bp, 1914, Franklin-Társulat. 237 p. 14 t. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
13247.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dercsényi Dezső: Ókor a középkor művészetében. Parthenon-tanulmányok. Budapest, 1944, Parthenon-Franklin-Társulat, 79 p.+ 8 t. Kiadói félvászon-kötésben.
13248.

Rufpreis:
2 000 HUF
13249.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF