13241.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Politikai Plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth Könyvkiadó, 14+2 p.+48 t. Kiadói némileg viseltes illusztrált karton mappában, sérült, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.