13243.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.