Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 80

Molnár Antal: Az európai zene története 1750-ig. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13214.

Rufpreis:
1 000 HUF
Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.
13215.

Rufpreis:
1 000 HUF
13216.

Rufpreis:
3 000 HUF
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.
13217.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben. A címlapon ex libris.
13218.

Rufpreis:
2 000 HUF
13219.

Rufpreis:
1 600 HUF
13220.

Rufpreis:
1 800 HUF
13221.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
13222.

Rufpreis:
4 000 HUF
Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben.
13223.

Rufpreis:
800 HUF
13224.

Rufpreis:
1 600 HUF
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb sérülés.
13225.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF