13386.
278. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Tolnai Világtörténelme I-X.+ VI. Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott, színezett kiadói egészvászonkötés , 4253 p. A borító kopott, egy-két helyen szakadás, az előzéklapokon ajándékozási sorok, de alapvetően jó állapotban van. Teljes sorozat, de van benne egy plusz VI. kötet.