Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-193... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/278/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~33/Tolnai-Uj-Vilaglexikona-I-XVIII-kotet-Nem-teljes-Budapest-1926-1930-Tolnai-Nyomdai-Muintez~II1428281
1428281
13385
278
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés. Változó, többnyire kopottas állapotban, némileg kötet fűzése laza.
: vörös_iván