Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 54

12762.

Rufpreis:
6 000 HUF
Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
12763.

Rufpreis:
2 400 HUF
Baráthosi-Balog Benedek Vázlatok török testvéreink történetéből. Bp., 1928. Held Nyomda. 159+(1) p. (Baráthosi Turáni Könyvei V.) Fűzve, kiadói papírborítóban
12764.

Rufpreis:
2 000 HUF
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus Műintézet. Kicsit kopott, díszes, dombornyomott, festett vászonkötésben, jó állapotban.
12765.

Rufpreis:
4 000 HUF
Szilágyi Sándor: A magyar forradalom férfiai 1848/9-ből. Második átdolgozott és bővített kiadás. Két autograph-melléklettel. Pest, 1850. Heckenast. (8)+344+(8)p.+1 kihajt. mell. Későbbi félvászon-kötésben. Az egyik kihajtható melléklet fele hiányzik.
12766.

Rufpreis:
5 000 HUF
Baróti Lajos dr., Szalay József dr.: A Magyar nemzet története. I-IV. kötet. I. kötet: Magyarország az Árpádház kihaltáig. 250 szövegképpel és 34 műmelléklettel. II. kötet: Magyarország a vegyes házakból származott királyok korában. 250 szövegképpel és 19 műmelléklettel. III. kötet: Magyarország a Habsburg-házból való választott királyok korában. 325 szövegképpel és 29 műmelléklettel. Magyarország a Habsburg-házból s a Habsburg-Lotharingiai házból származott örökös királyok korában. 248 szövegképpel és 36 műmelléklettel. Gazdagon díszített, aranyozott kiadói egészbőr kötésben. GErincek ragasztottak, egyébként szép.
12767.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
12768.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
12769.

Rufpreis:
1 600 HUF
Asztalos Miklós-Pethő Sándor: A magyar nemzet története. Ősidőktől napjainkig. Szekfű Gyula bevezetőjével. Bp., 1933. Lantos. Egészvászon kötésben.
12770.

Rufpreis:
4 000 HUF
12771.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Solymossi Péter: Magyar revízió svéd szemmel. Svéd diplomáciai jelentések Magyarország 1938-1941 közötti revíziós politikájáról. Budapest-Stockholm, 2002, Buda Records. Illusztrált kiadói papír kötésben, szép állapotban
12772.

Rufpreis:
1 000 HUF
Köpeczi Béla (szerk.): II. Rákóczi Ferenc válogatott levelei. Bp., 1958, Bibliotheca. Kiadói félvászon kötésben.
12773.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF