Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 54

Láposi Haller Jenő Dr.: Rózsák és tövisek között - a bitófáig! Gasparich Márk muraközi vértanú emlékezete halálának 80. évfordulóján. Mezőtúr, 1933, Corvina. 48p.
12774.

Rufpreis:
4 000 HUF
12775.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
12776.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
12777.

Rufpreis:
3 000 HUF
dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
12778.

Rufpreis:
1 200 HUF
Sárváry Béla: Történelmi viszhangok élet, jellem és korrajzokban. Pest, 1857. Pfeifer. 350p. 5 fametszetű portréval. Korabeli félbőr kötésben.
12779.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
12780.

Rufpreis:
800 HUF
Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelméből. Szerk. Hock János. Bp., 1900, Révai és Salamon. 299p., 51 t., 50 feliratos hártyapapír. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai Jeno, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor stb. Kiadói, aranyozott, festett, dombornyomott vászonkötésben (Aufrecht és Goldschmied féle),viseltes fedődobozzal. Kissé kopottas állapotban.
12781.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
12782.

Rufpreis:
4 000 HUF
12783.

Rufpreis:
3 000 HUF
12784.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
12785.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF