Halász Imre: Egy letűnt nemzedék. Emlékezések a magyar állam kialakulásának újabb korszakából. Bp., 1911, Nyugat. Biai-Föglein István (1905-1974) festő tulajdonosi bejegyzésével. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.