Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 104

G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, szakadt, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
13462.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Schafarzik Ferenc, Vendl Aladár: Geológiai kirándulások Budapest környékén. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt.Vászonkötésben, a címlap restaurált, egyébként jó állapotban.
13463.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kocs Sándor, Reichert Róbert, Zeller Tibor: Ásványhatározó. Bp., 1931, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Népszerű természettudományi könyvtár 10.). Papírkötésben, restaurált gerinccel, egyébként jó állapotban.
13464.

Rufpreis:
4 000 HUF
13465.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Cholnoky Jenő: A földfelszín formáinak ismerete (Morfológia) 169 ábrával. Bp., é.n. K. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, elvált első borítóval
13466.

Rufpreis:
1 000 HUF
13467.

Rufpreis:
6 000 HUF
13468.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vargyas Endre: Természettan egy tanítóval bíró falusi népiskolák számára. Vargyas-féle Olcsó Iskolakönyvtár VI. Hetedik kiadás. Bp., Lampel. Kiadói papírkötés, sérült.
13469.

Rufpreis:
800 HUF
18
Természettudományi Közlöny. Szerk.: Szily Kálmán et al. 18. köt. Bp., 1886, Pesti Lloyd Társulat. Teljes évfolyam egybekötve, kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13470.

Rufpreis:
6 000 HUF
Erdbeschreibung zum Gebrauche der studirenden Jugend im Königreich Hungarn, und den damit verbundenen Staaten. Erster Theil. Ofen und Tyrnau (Buda - Nagyszombat), 1787, (gedruckt mit königlichen Universitätschriften). Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, a címlapon fametszetű vignettával, könyvdísszel. A gerincen sérült, egyébként jó állapotú /  Leather binding, woodcut vignette on title page, book decoration, damaged on spine
13471.

Erdbeschreibung zum Gebrauche der studirenden Jugend im Königreich' Hungarn, und den damit verbundenen Staaten. Erster Theil. Ofen und Tyrnau (Buda - Nagyszombat), 1787, (gedruckt mit königlichen Universitätschriften). Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, a címlapon fametszetű vignettával, könyvdísszel. A gerincen sérült, egyébként jó állapotú / Leather binding, woodcut vignette on title page, book decoration, damaged on spine

Rufpreis:
4 000 HUF
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1960, Gondolat (Nemzeti Könyvtár). Vászonkötésben, jó állapotban.
13472.

Rufpreis:
1 000 HUF
A rovargyűjtés technikája. Szerk.: Dudich Endre. Bp., 1931, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Papírkötésben, jó állapotban.
13473.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF