https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 104

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben.
13558.

Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.
13559.

Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.
13560.

Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
13561.

Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos
13562.

Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Aranyozott egészvászon kötésben.
13563.

Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Aranyozott egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc.
13564.

Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Opera collecta congressus V. internationalis medicorum pro artificibus calamitate afflicitis aegrotisque, Budapest 2-8 Sept. 1928. Edidit praesidium congressus. Bp., 1929, Victor Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13565.

Opera collecta congressus V. internationalis medicorum pro artificibus calamitate afflicitis aegrotisque, Budapest 2-8 Sept. 1928. Edidit praesidium congressus. Bp., 1929, Victor Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse