13470.
245. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
6 000 HUF
Természettudományi Közlöny. Szerk.: Szily Kálmán et al. 18. köt. Bp., 1886, Pesti Lloyd Társulat. Teljes évfolyam egybekötve, kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.