Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 92

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Arcképekkel, térképekkel. Bp., 1937. Grill.
13230.

Rufpreis:
4 000 HUF
Magyar László: Tizenöt év Dél-Afrikában. Átdolgozta Drf. Bendefy-Benda László. Magyar L. eredeti rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban
13231.

Rufpreis:
4 000 HUF
Friedrich Berger: Kaukazus. Bergführer. 5 kötet a sorozatból / 5 volumes from the series cca 1980.
13232.

Rufpreis:
5 000 HUF
13233.

Rufpreis:
2 400 HUF
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói díszes, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban.
13234.

Rufpreis:
2 000 HUF
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 66 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13235.

Rufpreis:
2 000 HUF
13236.

Rufpreis:
3 000 HUF
Amundsen, Roald: Amundsen Északi útja. (Az Északnyugati átjáró). A szerző arcképével, műmelléklettel, és térképpel. A hat világrész utazások és fölfedezések. Szerkeszti: Halász Gyula. Budapest, é.n., Világirodalom. Egészvászon kötésben
13237.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gombos Albin: A grönlandi titok. III. kötet. Bp. 1930. Egyetemi ny.
13238.

Rufpreis:
800 HUF
Jankó János, dr.: Grönlandon át hóczipőn. Nansen Fridtjoff eredeti műve alapján. Számos eredeti ábrával. Bp., 1897. Eggenberger. 232p. (a 8 tábla hiányzik) Kiadói félvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel kopottas borítóval
13239.

Rufpreis:
2 000 HUF
13240.

Rufpreis:
1 000 HUF
Shackleton, Edward: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., [1940], Singer és Wolfner. 167 p., képek nélkül!
13241.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF