Magyar László: Tizenöt év Dél-Afrikában. Átdolgozta Drf. Bendefy-Benda László. Magyar L. eredeti rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban