Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 92

Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschensche Verlagshandlung.
13255.

Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung.

Rufpreis:
1 400 HUF
Cholnoky Jenő: Afrika. A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. 240 képpel és térképpel. Bp.,(1936-1937), Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
13256.

Rufpreis:
2 000 HUF
13257.

Rufpreis:
6 000 HUF
13258.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13259.

Rufpreis:
1 400 HUF
13260.

Rufpreis:
3 000 HUF
13261.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
13262.

Rufpreis:
2 400 HUF
13263.

Rufpreis:
3 000 HUF
13264.

Rufpreis:
1 000 HUF
Törs Kálmán: Margit -Sziget. Pest,1872, Athenaeum. Reprint kiadás! Illusztrált kiadói kemény papír kötésben.
13265.

Rufpreis:
1 000 HUF
Strabón: Geógraphika. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, jó állapotban.
13266.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF