Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 15

Pilch Jenő(szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
13386.

Rufpreis:
6 000 HUF
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József, Reé László. Bp., é. n., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Számos érdekes képpel és írással. Kicsit kopott, díszes félműbőr kötésben, a kötés belül egy helyütt szétvált.
13387.

Rufpreis:
4 000 HUF
A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. Bp., 1944, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, az elején és a hátulján néhány lap foltos, illetve restaurált.
13388.

Rufpreis:
6 000 HUF
13389.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, laza gerinccel
13390.

Rufpreis:
2 000 HUF
13391.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vajticzky Emánuel: A háború és nevelés. Bp., 1915, Kókai Lajos. Kicsit szakadt, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13392.

Rufpreis:
1 000 HUF
13393.

Rufpreis:
800 HUF
13394.

Rufpreis:
1 000 HUF
13395.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Lucio DAmbra: Szárnyas katonák. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
13396.

Rufpreis:
1 000 HUF
Valentino Tocci: Légi párbaj. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben.
13397.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF