Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Rév... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/241/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Militaria~900025/Nagyivanyi-Zoltan-Idegenlegiotol-a-Szovjetunioig-Budapest-1934-Revai-Aranyozott-egeszv~II1131302
1131302
13390
241
Books: Military
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, laza gerinccel
: vörös_iván