A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. Bp., 1944, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, az elején és a hátulján néhány lap foltos, illetve restaurált.