Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Karóra Katalógus, 4 kötet: 2005,2006.,2008., 2009. Bp., Ekhó Reklám Stúdió - Luxury Report. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések, és kiadói kartonált papírkötések.
19676.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wastl, Ernst: Film posters. A magyar filmplakát aranykora 1912-1945. Bp., 2004, Ernst Galéria. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19677.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bellák-Jernyei Kiss-Keserü-Mikó-Szakács: Magyar művészet. A művészet története 16. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19678.

Rufpreis:
4 000 HUF

Anglani-Martini-Princi-Vettese: Legújabb kori művészet. A művészet története 15. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19679.

Rufpreis:
6 000 HUF

19680.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Weber, C. Sylvia: Rudolf Hausner 1914-1995. 1996, Museum Würth und Thorbecke Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19681.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés.
19682.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Myskovszky Viktor és a mai műemlékvédelem Közép-Európában. / Viktor Miškovský a súčasná ochrana pamiatok v strednej Európe. Bp.-Bratislava, 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal - Pamiatkový ústav. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, szlovák és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Hungarian, Slovakian and English language. Hard binding.
19683.

Rufpreis:
2 800 HUF

Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 33 db reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Komplett mappa! Kiadói papírmappa, kissé kopott borítóval, 34x24 cm.
19684.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, 30x24x5 cm Jó állapotban
19685.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jajczay János:  Árpádházi Szent Margit hétszázéves arculata. Budapest, (1943). Szent István-Társulat (Stephaneum ny.) 168 p. Egyetlen kiadás. Egyháztörténeti, irodalomtörténeti, ikonológiai és művészettörténeti áttekintés Árpád-házi Szent Margit tiszteletéről - 1943. évi szentté avatása alkalmából. A 121. oldaltól negyven oldalnyi képmelléklet I-XL-ig számozva, kétoldalas táblákon. Oldalszámozáson belül szövegközti rajzokkal illusztrálva. Az első előzéken Ex libris. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen az aranyozott címfelirat fekete címkén. Jó példány.
19686.

Rufpreis:
4 000 HUF

Norm Clark: Vintage Advertising Old Automobiles. Written, edited & compiled by - -. Melbourne, 2009, Mosaic Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőtokban. Számozatlan példány.
19687.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF