Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Michael Owen: Antique Cast Iron (Antik fémtárgyak). Poole, 1977, Blandford, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a fémtárgyak gyűjtésének világába.
19664.

Rufpreis:
5 000 HUF

Török Petra, Szilágyi Judit (szerk.): Lesznai Anna 1.-2. Enigma c. folyóirat XIV. évf. 51. és 52. sz. Bp., 2017, Meridián-2000. Kiadói papírkötésben. A tételhez tartozik egy Lesznai Anna rajza alapján készült, a PIM által kiadott modern képeslap.
19665.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ötvös Nagy Ferenc: Ónedények restaurálása. 2022, Scolar. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte "fázisfotókkal" illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19666.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ötvös Nagy Ferenc: Így készült... Bp., 2017, Scolar, 251 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19667.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

19668.

Rufpreis:
6 000 HUF

19669.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kampis Antal: Sculpture sur bois Médiévale en Hongrie - (Középkori magyar faszobrok). Bp. 1940. Officina XXXVI. + 104 t. Kiadói fa furnérral borított félvászon kötésben kis kopással, előzéklapon firkával. 25 cm Francia nyelvű, rendkívül ritka kiadás
19670.

Rufpreis:
2 400 HUF

19671.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dargay Lajos szobrászművész. Bp., Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19672.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19673.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gönczi Tamás: Napúton. Ősvallás, mítosz, tradíció Csontváry írásaiban, művészetében. [Bp.],2007, Koronás Kerecsen. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19674.

Rufpreis:
5 000 HUF

19675.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF