Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Kampis Antal: Sculpture sur bois Médiévale en Hongrie - (Középkori magyar faszobrok). Bp. 1940. Officina XXXVI. + 104 t. Kiadói fa furnérral borított félvászon kötésben kis kopással, előzéklapon firkával. 25 cm Francia nyelvű, rendkívül ritka kiadás

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert