Kampis Antal: Sculpture sur bois Médiévale en Hongrie - (Középkori magyar faszobrok).
Bp. 1940. Officina XXXVI. + 104 t. Kiadói fa furnérral borított félvászon kötésben kis kopással, előzéklapon firkával. 25 cm Francia nyelvű, rendkívül ritka kiadás