https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 261

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csigás dobozka Üveg csiga díszítéssel, piros bakelit betéttel. ca 1940 19x11 cm
1
11882.

Csigás dobozka Üveg csiga díszítéssel, piros bakelit betéttel. ca 1940 19x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
14
 
Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm
1
11883.

Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
1
11884.

Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
1
11885.

Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Antik bronz tintatartó, bronz szerelékkel, 10x10x9 cm + Tollhegytartó tálka, 14,5x10,5 cm, utóbbi "Geschutzt" jelzéssel. Kopással, összességében szép állapotban
1
11886.

cca 1900 Antik bronz tintatartó, bronz szerelékkel, 10x10x9 cm + Tollhegytartó tálka, 14,5x10,5 cm, utóbbi "Geschutzt" jelzéssel. Kopással, összességében szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik tömör bronz gyufatartó-kétoldalán részletgazdag fülesbagoly szépen megmunkált fehér márvány hamúzón,korának megf.szép állapotban 14x11 cm
1
11887.

Antik tömör bronz gyufatartó-kétoldalán részletgazdag fülesbagoly szépen megmunkált fehér márvány hamúzón,korának megf.szép állapotban 14x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
1
11888.

Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
1
11889.

Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
1
11890.

Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
1
11891.

Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
IX. stáció, Jézus harmadszor esik el a kereszttel, fa alapon fém lemez, kopásnyomokkal, 38×25 cm
1
11892.

IX. stáció, Jézus harmadszor esik el a kereszttel, fa alapon fém lemez, kopásnyomokkal, 38×25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
1
11893.

Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse