Antik

Zahl der Lose: 261

Trükkös lakat. XVIII. sz. Kovácsoltvas. Eredeti kulcsával, működő, jó állapotban 14 cm
11858.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
20

3 db öntő kanál. egy bronz, két kovácsoltvas XVIII. sz. 9-12 cm
11859.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ón ládika, XIX. sz. vége. Kulccsal, működő zárral, jó állapotban 24x14x14 cm
11860.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11861.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Kesztyűtartó doboz. Bőr, réz berakással és réz veretekkel. eredeti kulccsal, jó állapotban. XIX. sz. 41x14x8 cm
11862.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
11

Ereklyetartó. Faragott fa IHS felirattal, Umbria, XVI. sz. sérült. 11 cm
11863.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Fa persely, kulccsal XX. sz. eleje 11x6x6 cm
11864.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ékszerdoboz. XX. sz. eleje. Szecessziós. Bőr, réz veretekkel, belül selyem béléssel, eredeti kulccsal, jó állapotban 24x30x13 cm
11865.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vitrin, ékszertartó. Bőr, fazettált üveggel. 29x22 cm XX. sz. eleje.
11866.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szecessziós függönydísz. Bársony, hibátlan 160x60 cm
11867.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Női pipere készlet. Szecessziós. Ezüst (Ag) olló és gyűszű, púderdobozok, parfümös üvegcse. XX. sz. eleje. Fa doboz mintás bársony borítással. 35x22x15 cm
11868.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
11869.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF