Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069289
11870
458
28000
Antique
Falikárpit részlet, XVIII. sz. ezüst szállal hímzett (skófium) XIX. sz-i domború üvegű fa keretben 36x26 cm
3069194
11871
458
15000
Antique
Gyerek díszmagyar ruha. XIX. sz. vége. 78 cm 3069204
11872
458
28000
Antique
Lámpás. XVIII. sz. Kovácsoltvas, eredeti üvegjeivel. 32 cm
3069200
11873
458
Antique
Női kalap fekete fátyollal ca 1900.
3069196
11874
458
15000
Antique
Női díszmagyar mellény és blúz. XIX. sz. vége.
3069211
11875
458
Antique
Szecessziós ón dobozka, fa betéttel 12x10x7 cm
3069193
11876
458
Antique
Női díszmagyar blúz. Ezüst sújtással és gombokkal. XIX. sz. vége 3069187
11877
458
Antique
Tapper, antik bőr, aranyozott XIX. sz. 16x10 cm 3069191
11878
458
Antique
Orosz cári szamovár cca 1910. Réz, fa gombokkal. Kopott, hiányos, Jelzett, m: 43 cm
3069238
11879
458
Antique
Kesztyűtartó doboz és kesztyű. Szarvasbőr, réz berakással és réz veretekkel. kilinccsel. Jelzett jó állapotban. XIX. sz. 39x9x8 cm 3069178
11880
458
Antique
Régi kalapdoboz jó állapotban. Bőr. XX. sz. eleje 33x34x19 cm 3069242
11881
458
24000
Antique
Írókészlet lúdtollhegyező, pecsétnyomó stb, bőr mappában. Gilosált réz veretekkel, eredeti réz kulccsal. XIX. sz. 25x31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF