Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2886877
11908
458
Antique
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
2801834
11909
458
38000
Antique
2801835
11910
458
32000
Antique
3040909
11911
458
30000
Antique
Masszív bronz asztali lámpa, hattyú díszes, jó állapotú modern búrával .70 cm
2895517
11912
458
26000
Antique
Óriás méretű dalmát boroskancsó . Antik, kézzel készült, figurális díszítéssel. Vörösréz, Dalmácia XIX. sz. vége XX. sz elele 102 cm
3046343
11913
458
30000
Antique
3047200
11914
458
28000
Antique
cca 1900 Balatonfüredi emlék. Litografált és festett üveg fali dísz. réz keretben, jó állapotban d: 30 cm
3009512
11915
458
30000
Antique
3028892
11916
458
24000
Antique
Antik csontra festett női portré 8x7 cm, csont elemekből épített keretben, 14,5x13 cm. Jó állapotban.
2994930
11917
458
24000
Antique
Japán lakkozott fa kép gyöngyház berakással 60x40 cm
2824953
11918
458
17000
Antique
Régi tibeti thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 27x23 cm
2971778
11919
458
24000
Antique
Antik masszív bronz ládika, oroszlánlábas talpazattal, oldalain griffmadaras díszítéssel, a figurákat egybefoglaló ornamentikus mintákkal. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 16x10x12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF