Kaszár Gábor: Rajna. Dr. Rajna József és Rajna Mária gyűjteménye. The Collection of Dr. József Rajna and Mária Rajna. Bp., 2018, Virág Judit, 156 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Ecce Homo. I-II. könyv. Fényképezte és összeállította: Olasz Ferenc. Bp., 2005-2006, Pierrot. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Mindkét kötet a szerző által aláírt!
Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban, a borítón minimális sérülésekkel. + 1930 Az Est hármaskönyve III. Bp., Az Est Lapkiadó Rt., Athenaeum, 191 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a kötés szétvált és a könyvtest elvált a borítótól. Benne Bortnyik Sándor 2 képregényével. Mindkét képregény első és egyetlen kiadás! A hóember karácsonyi ajándéka. Nyolc képben elmeséli Bortnyik Sándor, 1930. Az Est hármaskönyve III. 1930. [107-111] p. Jelzés a 107. lapon: Bortnyik Sándor; Két struccgyerek története. Képregény gyerekeknek, 1930. Az Est hármaskönyve III. 1930. [150-153] p. Jelzés a 153. lapon balra lent: Bortnyik
Kunst in Ungarn 1900-1950. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Marianne Eigenheer. Luzern, 1975, Kunstmuzeum Luzern. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bortnyik Sándor, Csók István, Csontváry-Kosztka Tivadar, Derkovits Gyula munkáival. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb ázásnyomokkal és foltokkal, egyébként jó állapotban.
Beke László, Széphelyi György (szerk.:) Hajas Tibor. 1946-1980. Paris, 1985, Magyar Műhely, 22 sztl. lev. Számos szövegközti és egész oldalas képpel, többek közt Hajas Tibor performanszaival és képzőművészeti alkotásaival illusztrált. Kiadói haránt alakú papírkötés.
Granasztói Péter (szerk.): Pamutkendő, vasfazék, fajansztányér. Tárgykészítés és fogyasztás Magyarországon az ipari forradalom korában (1750-1850). Tabula könyvek 14. Bp., 2018, Néprajzi Múzeum. 391 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Magyarországi szöveges falvédők a 19-20. században. Szerk.: Kovács Ákos. Hatvany Lajos Múzeum No. 7. Bp., 1980, Hatvany Lajos Múzeum, 89 p. + 1 (Az asszony/férfi életének egy napja) t. Kiadói papírkötés. + 1981 Magyarországi szöveges falvédők a 19-20. században c. kiállítás Fővárosi Tanács Óbuda Galériájában nyíló kiállítás megnyitó meghívója, kihajtható prospektusa. + 1980 A "Magyarországi szöveges falvédők a 19-20. században" kiállítás látogatói véleményeinek gépelt bejegyzései, 5 p. + A "Magyarországi szöveges falvédők a 19-20. században" c. kiállítás szita technikával textilre nyomott falvédő-plakátja, 79x59 cm.