Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 525

10096.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
10098.

Rufpreis:
10 000 HUF

10099.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Csapek Károly (1904-1976): Jelenet. Kréta, papír, jelezve balra lent, üveg mögött, 29×41 cm
10100.

Rufpreis:
800 HUF

Csók István (1865-1961): A darazsi temetőben. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Kis lapszéli sérüléssel, folttal, sarokhiánnyal, 22,5x17,5 cm
10101.

Rufpreis:
5 000 HUF

Czinke Ferenc (1926-2000): Szerenád. Zománc, fém. Jelzett , keretben 16x26 cm
10102.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók). Üvegezett fakeretben, 23x19 cm
10103.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×16 cm
10104.

Rufpreis:
2 800 HUF

10105.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10106.

Rufpreis:
5 000 HUF

10107.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF