https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 525
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2721836
10096
454
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 55x49 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2884738
10097
454
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 35x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2953643
10098
454
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm 2967002
10099
454
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve középen lent. Lapszéli apró szakadásokkal. 41x59 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2993759
10100
454
0
800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csapek Károly (1904-1976): Jelenet. Kréta, papír, jelezve balra lent, üveg mögött, 29×41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3005215
10101
454
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csók István (1865-1961): A darazsi temetőben. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Kis lapszéli sérüléssel, folttal, sarokhiánnyal, 22,5x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023129
10102
454
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Czinke Ferenc (1926-2000): Szerenád. Zománc, fém. Jelzett , keretben 16x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025019
10103
454
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók). Üvegezett fakeretben, 23x19 cm 3001211
10104
454
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×16 cm 2824658
10105
454
0
120000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
ifj. Czene Béla (1911-1999): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2994191
10106
454
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei Skanzen. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (18/100). Üvegezett fakeretben, 25x43 cm (keret: 44x58 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
3028052
10107
454
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Bűnbánó Magdolna. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 100x75 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse