https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 525
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2806635
10072
454
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bokor Imre (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 58x86 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967204
10073
454
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bódis Barnabás (1973-): Don Quijote. Vegyes technika, kollázs, vászon, jelezve a hátoldalán. 63x40 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2914319
10074
454
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Ghyczy Kálmán (1808-1888) a Batthyány-kormány igazságügyi államtitkára, későbbi pénzügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé sérült. Foltos. 28,5x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914397
10075
454
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): ifjabb Bartal György (1820-1875) magyar politikus, földművelési- ipar- és kereskedelmi miniszter portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914403
10076
454
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Magyar korona. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914173
10077
454
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Csatajelenet. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 22,5x30 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2817053
10078
454
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barcsai Tibor (1937 - 2017): Esztergom városközpont. Olaj, fa, jelzett 14x27 cm Fa keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3012520
10079
454
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987867
10080
454
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Basch Árpád (1873-1944): Magányos lovas. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2994888
10081
454
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boross Géza (1908-1971): Házak. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 40x44 cm. 2832906
10082
454
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028497
10083
454
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Kalmár Mária (?-): Festői akt a szabad. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartun foltok, papíron kis hajtásnyom. 24x32cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse