Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 525

Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo). Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 18x13 cm
10060.

Rufpreis:
10 000 HUF

10061.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Bardócz Árpád (1882-1938): Ivan Fjodorovics Paszkevics-Erivanszkij (1782-1856) orosz tábornagy, az 1848-49-es szabadságharc ellen fellépő cári hadsereg főparancsnoka portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 29x20,5 cm
10062.

Rufpreis:
10 000 HUF

Boros Ida (?-?): Dienes István muzeológus Szegeden, 1956. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x18,5 cm
10063.

Rufpreis:
3 000 HUF

10064.

Rufpreis:
3 000 HUF

Böszörményi L. jelzéssel: Tó. házakkal. XX. sz eleje Olaj, vászon. Sérült keretben. 40x50 cm
10065.

Rufpreis:
4 000 HUF

10066.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10067.

Rufpreis:
2 400 HUF

10068.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Boldizsár István (1897-1984): Fűzfás táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, néhány kevés lapszéli folttal, 20×29 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF

Butak András (1948-2021): Gold.... Szitanyomat, papír, jelzett, 10/45 számozással. 34×46 cm
10070.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10071.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF