Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 525
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991038
10060
454
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo). Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 18x13 cm 2866090
10061
454
80000
2914361
10062
454
Bardócz Árpád (1882-1938): Ivan Fjodorovics Paszkevics-Erivanszkij (1782-1856) orosz tábornagy, az 1848-49-es szabadságharc ellen fellépő cári hadsereg főparancsnoka portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 29x20,5 cm
3023724
10063
454
Boros Ida (?-?): Dienes István muzeológus Szegeden, 1956. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x18,5 cm
2937823
10064
454
2937828
10065
454
Böszörményi L. jelzéssel: Tó. házakkal. XX. sz eleje Olaj, vászon. Sérült keretben. 40x50 cm 2990510
10066
454
30000
2971338
10067
454
2763264
10068
454
22000
2959674
10069
454
Boldizsár István (1897-1984): Fűzfás táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, néhány kevés lapszéli folttal, 20×29 cm 2981616
10070
454
Butak András (1948-2021): Gold.... Szitanyomat, papír, jelzett, 10/45 számozással. 34×46 cm 2803679
10071
454
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF