Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 525
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3024981
454
280000
Fajó János (1937-2018): Ellipszis, 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E. jelzéssel. 60x42,5 cm
3026516
10001
454
280000
3027879
10002
454
80000
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül XXII. Montázs, farost, hátoldalán jelzett és datált (Bálint 985 X. 22), üvegezett fakeretben, 30×60 cm 3030235
10003
454
140000
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (36/40). Üvegezett fa keretben. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed. Framed with glass.
3030201
10004
454
120000
Haraszty Zsófia (1975-): Napsütötte. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 106,5x33,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
2926613
10005
454
100000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): A város fényei, 1982. Olaj, farost. Jelzett. 55x75 cm Fa keretben
2858234
10006
454
44000
Győrffy Sándor (1951-): Híd No. 3, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 124. oldal. 60×60 cm. /acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 60x60 cm 2819565
10007
454
65000
3024871
10008
454
120000
Nagy István (1873-1937): Női portré. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42,5x29 cm
3003013
10009
454
80000
2849550
10010
454
60000
Berkes Antal (1874-1938): Az utca sarkán. Olaj, karton. Jelezve balra lent. 31,5x21,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3023824
10011
454
Veress Zoltán (1868-1935): Szecessziós angyal. Tus, akvarell, papír, jelzett. 9x14 cm Levelezőlapon, postázva.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF