Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 525
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958988
10024
454
32000
Misch Ádám (1935-1995): Motívumok (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), próbanyomat Probedruck jelzéssel. lapméret: 50x35 cm. Gyűjtői ritkaság! 3024967
10025
454
90000
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 51x51 cm
3024991
10026
454
38000
Vasarely Victor (1908-1997): CENTAURI-XXII. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. 32x19,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CENTAURI-XXII. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. 32x19,5 cm.
3030630
10027
454
Klf. alkotók (Vertel József, Nagy Zoltán, Gönczi Béla): Budapesti látképek, részletek, össz. 10 db grafika, 1970 körül. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hártyapapíron angol nyelven feliratozott. Szövetborítású albumba kötve. 6,5x15 és 7x13 cm körüli méretekben. 2969146
10028
454
70000
2966921
10029
454
Almásy Aladár (1946-): Kishalvány arcának; Intim csók lepergő, 1979. Színes toll, papír, jelezve jobbra lent. Sarkai kartonra ragasztva. 43,5x56 cm 2918573
10030
454
65000
A. Varga Imre (1953-): Férfi és nő. Olaj, fa, jelzés nélkül. 40x41,5x6 cm
2918575
10031
454
50000
A. Varga Imre (1953-): Páros. Olaj, farost, jelzés nélkül. 80x60 cm
2971699
10032
454
2734543
10033
454
3200
2823419
10034
454
4800
2862657
10035
454
60000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF