Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 525

Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
10108.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rózsaszín ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, tus, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x18,5 cm
10109.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x16 cm
10110.

Rufpreis:
10 000 HUF

Oleg Denisenko (1961-): Önarckép, 2005. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány HC jelzéssel. Lap alján a művész szárazbélyegzőjével. 19,5x14,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Self-portrait, 2005. Etching on paper, signed, Artist's Proof HC. With the artist's stamp on the reverse. 19,5x14,5 cm
10111.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10112.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Dókus Eörs (1940-2008): Balatoni csónakok. Olaj, vászon, faroston. Jelzés nélkül. 34x47,5 cm
10113.

Rufpreis:
10 000 HUF

10114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Diósy Antal (1895-1977): Táj. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 28×38 cm
10115.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vitéz Darvassy István (1888-1960). Faluvége, 1920 körül. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1920/21 évszámmal feltüntetett kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Antik, korabeli, sérült fakeretben. 42x57,5 cm
10116.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
10117.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10118.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10119.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF