Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 525
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968434
10108
454
4200
Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm 2970244
10109
454
Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rózsaszín ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, tus, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x18,5 cm
2970234
10110
454
Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x16 cm
3024115
10111
454
Oleg Denisenko (1961-): Önarckép, 2005. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány HC jelzéssel. Lap alján a művész szárazbélyegzőjével. 19,5x14,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Self-portrait, 2005. Etching on paper, signed, Artist's Proof HC. With the artist's stamp on the reverse. 19,5x14,5 cm
2760397
10112
454
2986024
10113
454
Dókus Eörs (1940-2008): Balatoni csónakok. Olaj, vászon, faroston. Jelzés nélkül. 34x47,5 cm 2686295
10114
454
2838823
10115
454
Diósy Antal (1895-1977): Táj. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 28×38 cm
2957742
10116
454
38000
Vitéz Darvassy István (1888-1960). Faluvége, 1920 körül. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1920/21 évszámmal feltüntetett kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Antik, korabeli, sérült fakeretben. 42x57,5 cm
2801931
10117
454
Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm. 2971945
10118
454
50000
Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3028915
10119
454
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF