Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904349
10350
443
24000
Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) litográfiáival kiadott falinaptár az 1989-es évre. Mindegyik a művész által jelzett és számozott (77/88), litográfiák mérete: 31x43 cm, lapméret: 49x63. Komplett, hiánytalan, össz. 12 db litográfia.
2747584
10351
443
2747577
10352
443
2921278
10353
443
Rozanits Tibor (1931-): Űrhajósok fogadása. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm
2839047
10354
443
Róna Emy (1904-1988): Nevető majom. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 30x21 cm
2734429
10355
443
1989 Rózsa Gyula (?-): Halászbástya, Budapest. Nyomat, papír. Jelzett. Kissé foltos. Papírra kasírozva. 11x12 cm.
2924901
10356
443
Rudnay Gyula (1878-1957): Jeanne D'Arc, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 17×12,5 cm Paszpartuban 2917695
10357
443
14000
2917700
10358
443
14000
Ruzicskay György (1896-1993): Színek. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2919815
10359
443
S. Iván János (?-): Virágok. Olaj, farost. Jelzett, a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
2879460
10360
443
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 41x59cm
2676540
10361
443
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF