Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) litográfiáival kiadott falinaptár az 1989-es évre. Mindegyik a művész által jelzett és számozott (77/88), litográfiák mérete: 31x43 cm, lapméret: 49x63. Komplett, hiánytalan, össz. 12 db litográfia.
10350.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10351.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10352.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rozanits Tibor (1931-): Űrhajósok fogadása. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm
10353.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Róna Emy (1904-1988): Nevető majom. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 30x21 cm
10354.

Rufpreis:
12 000 HUF

1989 Rózsa Gyula (?-): Halászbástya, Budapest. Nyomat, papír. Jelzett. Kissé foltos. Papírra kasírozva. 11x12 cm.
10355.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Jeanne D'Arc, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 17×12,5 cm Paszpartuban
10356.

Rufpreis:
4 000 HUF

10357.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ruzicskay György (1896-1993): Színek. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x19,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10358.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

S. Iván János (?-): Virágok. Olaj, farost. Jelzett, a művész bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
10359.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 41x59cm
10360.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10361.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF