Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) litográfiáival kiadott falinaptár az 1989-es évre. Mindegyik a művész által jelzett és számozott (77/88), litográfiák mérete: 31x43 cm, lapméret: 49x63. Komplett, hiánytalan, össz. 12 db litográfia.