Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743075
10326
443
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 50×37,5 cm
2716765
10327
443
50000
2920269
10328
443
22000
Prohászka Antal (1935-): Napraforgók, 1975. Olaj, karton, jelzett, farostra kasírozva, hátoldalán autográf felirattal, 60x50 cm.
2820801
10329
443
2672352
10330
443
36000
2922165
10331
443
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rószaszín ruhaterv, 1940 k.. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x16 cm 2756136
10332
443
Rankó Jenő: Formatanulmányok, 6 db (építészeti, geometriai, használati tárgyak), Bp., 1926-1927. Ceruza, tus, papír. Jelzett, dátumozott, Dörre Tivadar névbélyegzőkkel. Kissé foltos lapok, lapméret: 44x30 cm
2891049
10333
443
Rau Tibor (1934-2000): 2000, jubileumi inflagranti (erotikus karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 30x21 cm.
2739249
10334
443
5500
Rau Tibor (1934-2000): Mexikó (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 16x16 cm. 2739244
10335
443
5500
Rau Tibor (1934-2000): A legújabb divat (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. kartonra kasírozva. 17x22 cm.
2738570
10336
443
30000
2739269
10337
443
4400
Rau Tibor (1934-2000): Frankenstein (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 18x14cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF