Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 50×37,5 cm
10326.

Rufpreis:
5 000 HUF

10327.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Prohászka Antal (1935-): Napraforgók, 1975. Olaj, karton, jelzett, farostra kasírozva, hátoldalán autográf felirattal, 60x50 cm.
10328.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10329.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10330.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rószaszín ruhaterv, 1940 k.. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x16 cm
10331.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rankó Jenő: Formatanulmányok, 6 db (építészeti, geometriai, használati tárgyak), Bp., 1926-1927. Ceruza, tus, papír. Jelzett, dátumozott, Dörre Tivadar névbélyegzőkkel. Kissé foltos lapok, lapméret: 44x30 cm
10332.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000): 2000, jubileumi inflagranti (erotikus karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 30x21 cm.
10333.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rau Tibor (1934-2000): Mexikó (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 16x16 cm.
10334.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
9

Rau Tibor (1934-2000): A legújabb divat (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. kartonra kasírozva. 17x22 cm.
10335.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10336.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rau Tibor (1934-2000): Frankenstein (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 18x14cm.
10337.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF