Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 17x10,5 cm
10302.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11,5×15 cm
10303.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Pad a parkban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm
10304.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olgyai Viktor (1870-1929): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, Olgyai Viktor autográf ajánlási soraival, paszpartuban, 25×35 cm
10305.

Rufpreis:
12 000 HUF

P. Emődi Etelka (1945-): Nagyváradi részlet a püspöki templommal, 1987. Tus, papír, jelzett, 22x34 cm
10306.

Rufpreis:
6 000 HUF

Papp Oszkár (1925-2011): Nőszirom. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 28,5×18,5 és 28x18,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10307.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Parányi Pabar István (1903-1979): Aratás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 63x79 cm. Dekoratív fakeretben.
10308.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10309.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Az ablaknál, színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 35x27 cm
10310.

Rufpreis:
5 000 HUF

Páljános Ervin (1959- ): Az álomszertár 1993. Szitanyomat, papír. 10/30 Üvegezett fakeretben. 50x70cm
10311.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Páljános Ervin (1959- ): Inga 1998. Szitanyomat, papír. 6/30 Üvegezett fakeretben. 50x35cm
10312.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pállya Celesztin (1864-1948): Dunai táj. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 38x21 cm Keret sérült
10313.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF