Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917661
10302
443
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 17x10,5 cm
2917653
10303
443
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11,5×15 cm
2917711
10304
443
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Pad a parkban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm
2914845
10305
443
Olgyai Viktor (1870-1929): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, Olgyai Viktor autográf ajánlási soraival, paszpartuban, 25×35 cm 2917600
10306
443
P. Emődi Etelka (1945-): Nagyváradi részlet a püspöki templommal, 1987. Tus, papír, jelzett, 22x34 cm
2865228
10307
443
Papp Oszkár (1925-2011): Nőszirom. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 28,5×18,5 és 28x18,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2919706
10308
443
28000
Parányi Pabar István (1903-1979): Aratás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 63x79 cm. Dekoratív fakeretben.
2735852
10309
443
2915533
10310
443
Paulovits Pál (1892-1975): Az ablaknál, színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 35x27 cm 2503611
10311
443
28000
Páljános Ervin (1959- ): Az álomszertár 1993. Szitanyomat, papír. 10/30 Üvegezett fakeretben. 50x70cm
2503604
10312
443
28000
Páljános Ervin (1959- ): Inga 1998. Szitanyomat, papír. 6/30 Üvegezett fakeretben. 50x35cm
2895150
10313
443
42000
Pállya Celesztin (1864-1948): Dunai táj. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 38x21 cm Keret sérült Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF