Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Max Julius Wunderlich: Mária születésnapján a fecskék elszállnak. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 30,5x11,5 cm
10446.

Rufpreis:
2 400 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Dunaújvárosi építkezés, 1953. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
10447.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Záborszky Viola (1935 - 2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60x80 cm
10448.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zádor István (1882-1963): Kastély várromal, színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×34 cm
10449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zentai Pál (1938-1987): Behavazott utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10450.

Rufpreis:
6 000 HUF

10451.

Rufpreis:
3 000 HUF

10452.

Rufpreis:
3 000 HUF

10453.

Rufpreis:
3 000 HUF

10454.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zombory Lajos (1867-1933): Lány portré, 1917. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30×24 cm
10455.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zórád Ernő (1911-2004) Akt madarakkal. akvarell, papír, Üvegezett keretben 22x16 cm
10456.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsille Győző (1925-2003): Dinnyés csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, foltos, paszpartuban, 25x34 cm
10457.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF