Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

10338.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10339.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10340.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10341.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10342.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10343.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21x15 cm
10344.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10345.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rác András (1926-2013): Vezérlőterem. Hidegzománc, kollázs, karton, jelzés nélkül, fakeretben, 68×50 cm
10346.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Reich Károly (1922-1988): Nyárutó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 51/100. Kissé foltos és hullámos. Üvegezett fakeretben, 29×19 cm
10347.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rezsekné Fehér Lolly, működött 1930-40 körül, szepességi-felvidéki festő: Babák. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x50,5 cm. / R. Fehér Lolly, painter active around 1930-40 (from Szepes/Spis, now Slovakia): Puppets. Oil on canvas, signed lower left, damaged. Framed. 61x50,5 cm
10348.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Rékassy Csaba (1937-1989): Szeged - készülődés a szabadtéri játékokra. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
10349.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF