Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Benedek Elek: Szigeti veszedelem. Gróf Zrínyi Miklós költeménye nyomán. Juszkó Béla rajzaival. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 169+1 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1916., Athenaeum, 114 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
18362.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lukácsy Sándor: Magyar Robinson és egyéb irodalmi ritkaságok. Bp., 1987, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
18363.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: A Chancellor. Kazallon J. R. utas naplója. Ford.: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18364.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moldova György: Negyven prédikátor. Bp.,1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18365.

Rufpreis:
800 HUF

Gróf Széchenyi István: Selyemrül. Bp., 1982, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón minimális sérüléssel.
18366.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18367.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bodor Miklós: Tisztavizű forrás. DEDIKÁLT. Bp., 1983., (Ifjúsági Nyomda, 81+4 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18368.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fábián Géza: Nagy úton. 1917-1919. Bp., én.,Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől.
18369.

Rufpreis:
1 800 HUF

Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés.
18370.

Rufpreis:
1 600 HUF

18371.

Rufpreis:
1 000 HUF

18372.

Rufpreis:
1 000 HUF

18373.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF