Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Barcs János: Lengyelek. / Polacy. Kétnyelvű trilógia. Pécs, 2001, Pro Pannonia. Magyar és lengyel nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18265.

Rufpreis:
1 400 HUF

Osvát Ernő: Az elégedetlenség könyvéből. Bp., 1988, Helikon, 90+(2) p. Kiadói bőrkötés. Megjelent 6300 példányban.
18266.

Rufpreis:
1 200 HUF

René Wellek - Austin Warren: Az irodalom elmélete. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
18267.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szekeres Márton: Egy újságíró kálváriája. Bp., [1927], szerzői kiadás ("Otthon"-ny.), 142+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18268.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bereghy Endre: Nemzeti létünk veszedelme. I. füzet. Bp., 1911, szerzői kiadás ("Élet"-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
18269.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyilas Márta: Arany János Budapestje. Bp., 1957, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 43+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Zendülők. Márai Sándor munkái. Bp., 1945,Révai, 326 p. Kiadói kissé foltos félvászon-kötés, kiadói javított, foltos illusztrált papír védőborítóban.
18271.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Telkes Pál József. Nemes Mihály rajzaival. Bp., é.n., Tolnai, 208 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel, néhány kissé foltos lappal.
18272.

Rufpreis:
2 000 HUF

18273.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szana Tamás: A könyv régen és most. Bp., 1888. Hornyánszky 113p. + IV. Kiadói vászonkötésben
18274.

Rufpreis:
2 000 HUF

18275.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Eötvös József: A' Karthausi. III. kötet. III. és IV. rész. Pest, 1852, Emich és Eisenfels, 353 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, néhány lapszéli sérüléssel.
18276.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF