Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

[Margueritte, Paul (1860-1918)] Margueritte Pál: Marie-Anne. Regény. Ford.: Győry Ilona. Marold rajzaival. Bp.,[1895],Légrády, 297 p.+23 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
18289.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. A Magyar Szemle Könyvei XV. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság, 558+(2) p. Babits Mihály, Eckhardt Sándor, Gerevich Tibor, Koldály Zoltán, Szekfű Gyula és mások írásaival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, helyenként foltos lapokkal.
18290.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eladó az egész világ. Képes és képtelen hirdetéstörténet. 1944. AB OVO 194p.
18291.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dolányi Anna: Hasznos könyv foltvarróknak. Debrecen, 1999.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
18292.

Rufpreis:
2 400 HUF

18293.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mester János: Az olasz nevelés a XIX-XX. században. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1936., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
18294.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Hírmondó 4 kötete:  Riadj magyar! 1848-1849 fametszetes ponyvái, csatakrónikái.; Tóth Péter: Napló (1836-1842.); Wesselényi Polixénia:Olaszhoni és schweizi utazás 1842; Téli éjszakák. Válogatás Faludi Ferenc prózai műveiből. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
18295.

Rufpreis:
1 200 HUF

18296.

Rufpreis:
1 400 HUF

18297.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hárs Éva: Martyn (Ferenc). Budapest, 1999. Helikon Kiadó. 100p. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötésben.
18298.

Rufpreis:
1 600 HUF

Upton Sinclair: Az elnök ügynöke I-II. köt. Az 5-ik Lanny Budd regény. Bp. - London, 1944, Nova. Kiadói félvászon-kötések, kiadói kopott, sérült védőborítóban.
18299.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sienkiewicz, Henrik [Henryk]: Vízözön. [Özönvíz]. Sík Sándor előszavával. Bp., 1923, Szent István Társulat, 468 p. Első magyar nyelvű kiadás. A borító Jaschik Álmos munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve
18300.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF