Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Rejtő Jenő (G. Lavery): Tigrisvér. Sajtó alá rendezte: Révai Gyula. Bécs, [1968], Novák G.m.b.H., 144 p. Emigráns kiadás. A borítón Volenszky Tibor grafikájával. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az utolsó lap sérült.
18386.

Rufpreis:
1 200 HUF

18387.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Bp., 1947. Officina Kiadói félvászon kötésben.
18388.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.
18389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Noszlopi László: A titkos erők és tanítások lélektana. Varázslat, álomfejtés, médiumizmus. Bp., 1943, Pantheon, 136 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, rossz állapotban, ázott, hullámos borítóval és lapokkal.
18390.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leblanc, Maurice: 813. Francia regény. Ford.: Szatmári Jenő. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1914]. Magyar Keresk. Közlöny Hirlap- és Könyvkiadó Vállalat, 206+(2) p., 205+(3) p. Átkötött egészvászon-kötésben, a címlapokon tollal kisatírozott névbejegyzésekkel.
18391.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. (Önéletrajz). Bp., 1942, szerzői kiadás (May János-ny.), 143 p. A borítón Angelo felvétele. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, szakadt kiadói papír védőborítóban.
18392.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hoffmann, Ernst Theodor Amadäus: Az ördög bájitala. Medardus testvér, kapucinus barát hátrahagyott írásai. Ford.: Fónagy Béla. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1920, Kazinczy, 156+(1) p., 152+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a lapok szélén helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.
18393.

Rufpreis:
1 000 HUF

Devecseri Gábor: Barátaimhoz. Versek. Bp., 1939., Officina, 59+5 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen és az elülső táblán kis sérüléssel.
18394.

Rufpreis:
1 200 HUF

Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 216 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
18395.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 80+1 p. Első kiadás. A borító Győry Miklós munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel.
18396.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zelk Zoltán: Kagylóban tenger. Versek 1942-1947. Bp., 1947., Dante, 103+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
18397.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF