Antik

Zahl der Lose: 139

1943 Emlék löveg váza, jelzett: KJ. m: 26 cm
11798.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós kalamáris / tintatartó, ezüstözött alpakka, üvegbetét nélkül, kopott, jelzett, 24x15 cm
11799.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ötágú gyertyatartó, ezüstözött fém, jelzett, hibátlan, m: 43 cm
11800.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Fajka János (1935): "Anya gyermekeivel", tűzzománc, hibátlan állapotban, jelzett, 35x24 cm.
11801.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11803.

Rufpreis:
6 000 HUF

11804.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11805.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm
11806.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik, XIX. sz. fényképalbum réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, Berta Prugberger gravírozott névvel, felthetően Prugberger József (1818-1889) magyar nemes feleségének albuma, fotók nélkül. Sérült, hiányos, 27x20x3 cm
11807.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hármas szecessiós fali tükör, kissé sérült, kopott, üveg foltos, 39×86 cm
11808.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tükrös üveg, titkos fiókokat tartalmazó doboz, két olsalán a Munkácsy trilógia Ecce Homo és Golgota c. festménye. Kopott, sérülésekkel. 20,5x11,5 cm
11809.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüstözött alpakka tálca, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 38x29 cm
11810.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF