Antik Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2708290
11798
425
Antique
1943 Emlék löveg váza, jelzett: KJ. m: 26 cm 2708306
11799
425
Antique
Szecessziós kalamáris / tintatartó, ezüstözött alpakka, üvegbetét nélkül, kopott, jelzett, 24x15 cm 2708223
11800
425
28000
Antique
Ötágú gyertyatartó, ezüstözött fém, jelzett, hibátlan, m: 43 cm
2708222
11801
425
50000
Antique
Fajka János (1935): "Anya gyermekeivel", tűzzománc, hibátlan állapotban, jelzett, 35x24 cm. 2624014
11803
425
Antique
2601515
11804
425
Antique
Jelzés nélkül: Danzig / Gdańsk címeres dísztál. A mottójukkal (Nec temere, nec timide) jelentése: sem hebehurgyán (vakmerően), sem félénken. Kézzel kalapált vörösréz, kopásnyomokkal, d:42cm
2369549
11805
425
40000
Antique
2705383
11806
425
Antique
Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm 2705374
11807
425
Antique
Antik, XIX. sz. fényképalbum réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, Berta Prugberger gravírozott névvel, felthetően Prugberger József (1818-1889) magyar nemes feleségének albuma, fotók nélkül. Sérült, hiányos, 27x20x3 cm 2705308
11808
425
Antique
Hármas szecessiós fali tükör, kissé sérült, kopott, üveg foltos, 39×86 cm 2705271
11809
425
36000
Antique
Tükrös üveg, titkos fiókokat tartalmazó doboz, két olsalán a Munkácsy trilógia Ecce Homo és Golgota c. festménye. Kopott, sérülésekkel. 20,5x11,5 cm 2705303
11810
425
Antique
Ezüstözött alpakka tálca, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 38x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF