Antik, XIX. sz. fényképalbum réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, Berta Prugberger gravírozott névvel, felthetően Prugberger József (1818-1889) magyar nemes feleségének albuma, fotók nélkül. Sérült, hiányos, 27x20x3 cm