Tétel

Katalognummer:

11806.
Beendet 425. Fernauktion
Antik

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert