Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott orn... https://www.darabanth.com/de/425-Fernauktion/425.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500009/Antik-1900-koruli-fenykepalbum-szecesszios-japonizalo-aranyozott-ornamentikaval-diszitet~II2705383
2705383
11806
425
Antique
Beschreibung: Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm
: karap_norbert