Antik

Zahl der Lose: 139

Ikon: Szent Gabriel (Hírhozó arkangyal). Tojástempera, fa, Sérült, 28x21cm
11823.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ikon: Szent Miklós. Tojástempera, fa, Sérült, 27x17,5cm
11824.

Rufpreis:
10 000 HUF

3 ágú ezüstözött gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 22cm
11825.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kínai cloisonne hamutál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 14 cm
11826.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik tibeti sárkányos víz kiöntő, kőberakásokkal, réz. 1930 körül, korának megfelelő állapotban, m: 42 cm
11827.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Antik mustfok mérő, dobozában. Kopott.
11828.

Rufpreis:
6 000 HUF

Örökmécs, fém, üveg betéttel, kopott, m: 35 cm
11829.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi vázapár, spiáter, márvány talapzaton, kopott, m: 35 cm
11830.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Zodiákus fali dísz. Réz. Hibátlan, d: 19,5 cm
11831.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szervírozó villa és kanál, dobozban, jelzett, h: 29 cm
11832.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi fém fali kulcstartó, kopásnyomokkal, 28x16 cm
11833.

Rufpreis:
12 000 HUF

B A jelzéssel: Hölgy portré, miniatűr, kis sérülésekkel, 8x6,5cm
11834.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF