Antik Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2647958
11823
425
Antique
Ikon: Szent Gabriel (Hírhozó arkangyal). Tojástempera, fa, Sérült, 28x21cm
2647959
11824
425
Antique
Ikon: Szent Miklós. Tojástempera, fa, Sérült, 27x17,5cm
2692660
11825
425
4600
Antique
3 ágú ezüstözött gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 22cm
2704247
11826
425
Antique
Kínai cloisonne hamutál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 14 cm
2704277
11827
425
24000
Antique
Antik tibeti sárkányos víz kiöntő, kőberakásokkal, réz. 1930 körül, korának megfelelő állapotban, m: 42 cm 2703435
11828
425
Antique
Antik mustfok mérő, dobozában. Kopott. 2703147
11829
425
Antique
Örökmécs, fém, üveg betéttel, kopott, m: 35 cm
2703149
11830
425
15000
Antique
Régi vázapár, spiáter, márvány talapzaton, kopott, m: 35 cm 2703156
11831
425
Antique
Jelzés nélkül: Zodiákus fali dísz. Réz. Hibátlan, d: 19,5 cm
2703175
11832
425
Antique
Szervírozó villa és kanál, dobozban, jelzett, h: 29 cm
2703218
11833
425
Antique
Régi fém fali kulcstartó, kopásnyomokkal, 28x16 cm 2703222
11834
425
Antique
B A jelzéssel: Hölgy portré, miniatűr, kis sérülésekkel, 8x6,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF